Klub malucha

 

Klub Malucha  „KOLOROWA TRAMPOLINA” powstał zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 2011 roku umożliwiającą prowadzenie innych form opieki nad dziećmi od 1 roku do lat 3. Posiadamy wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Prezydenta Miasta Ciechanów.

Jesteśmy pierwszym takim miejscem w Ciechanowie.

Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy w pełni zaadaptowane do wymagań najmłodszych pomieszczenie o powierzchni ponad 220 m2. Bezpieczeństwo Waszych Dzieci jest naszym priorytetem, dlatego bardzo dokładnie sprawdziliśmy każdy element wyposażenia, po to by mieć pewność, że wszystko jest miękkie, miłe, kolorowe i przytulne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Wśród wielu fantastycznych zabawek posiadamy jako jedyne Przedszkole w Ciechanowie i okolicach konstrukcję z basenem z kolorowymi kulkami, a także oczarowujemy nasze maluchy chustą animacyjną Klanza.

 

Klub Malucha jest świetną alternatywą zarówno dla państwowego żłobka czy przedszkola, jak również dla prywatnej opiekunki. Sprawujemy  całodzienną opiekę nad Dziećmi.

 

 W weekendy możemy zorganizować dla Was imprezy okolicznościowe dla Dzieci np. Bal Urodzinowy, Dzień Dziecka, Andrzejki czy Mikołajki.

W naszym mini żłobku Dzieci są pod doskonałą opieką, ponieważ nasze opiekunki są profesjonalistkami, dla których opieka nad najmłodszymi jest prawdziwą pasją. Po prostu kochają to, co robią.

W Klubiku Kolorowa Trampolina bawiąc się, przyswajają podstawowe zasady życia w społeczności, dobrego wychowania i codziennej higieny. Każdy dzień jest precyzyjnie zaplanowany i uwzględnia zabawy edukacyjne, tematyczne, wspierające rozwój ruchowy oraz zabawy z elementami Bajkoterapii,  Muzykoterapii  i języka angielskiego. Każdego dnia są również zajęcia wyciszające. Kameralny charakter naszej placówki umożliwia nam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, by zapewnić mu domową atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

 

Back to Top